Grecja / Paralia

Grecja / Paralia

HOTEL YAKINTHOS *** położony jest w nowej części Paralii, w spokojnej okolicy. Znajduje się w odległości ok. 200 m od piaszczystej plaży, z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne).
WYPOSAŻENIE: hotel posiada restaurację na parterze, recepcję, bar, windę; otoczony jest niewielkim ogrodem; w hotelu dostępny jest bezpłatnie Internet Wi-Fi.
POKOJE: 2, 3 osobowe z łazienką (toaleta, prysznic), aneksem kuchennym wyposażonym w małą lodówkę i podstawowe naczynia kuchenne (środki czystości we własnym zakresie), balkonem, indywidualną klimatyzacją (w cenie) oraz TV z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.
WYŻYWIENIE: śniadania i obiadokolacje z deserem. Posiłki serwowane są w formie bufetu. Do obiadokolacji podawana jest woda stołowa. Pozostałe napoje typu fanta, cola, piwo – dodatkowo płatne.
SPORT I ROZRYWKA: w bliskiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).

Od sezonu 2018 dla naszych klientów będzie dostepny basen zewnętrzny o wymiarach: 10 x 6 m.

CENA OBEJMUJE: przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), 9 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu + woda stołowa), opłatę za klimatyzację w pokoju, ubezpieczenie (NW, KL, bagaż), opiekę rezydenta na miejscu, opiekę pilota na czas podróży.
CENA NIE OBEJMUJE: OBOWIĄZKOWEJ składki na TFG – 10 zł/ os., napoi do kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłat za połączenia antenowe.

 

Hotel KONSTANTIN *** położony jest centrum Paralii, posiada 42 pokoje w pełni wyremontowane. Szeroka piaszczysta plaża oddalona zaledwie 20 metrów (przejście przez deptak). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne. 
WYPOSAŻENIE: hotel posiada restaurację na parterze, recepcję, bar, windę; w pobliżu liczne sklepy, kafejki, restauracje; w hotelu dostępny jest bezpłatnie Internet Wi-Fi.
POKOJE: 2 osobowe z łazienką (toaleta, prysznic, suszarka, ręczniki), balkonem, TV, lodówką, indywidualną klimatyzacją (płatna dodatkowo na miejscu – ok. 5 €/ pokój/ dzień).
WYŻYWIENIE: śniadania kontynentalne w formie bufetu. Obiadokolacje: bufet sałatkowy, danie główne serwowane, owoce lub deser. Do obiadokolacji podawana jest woda stołowa. Pozostałe napoje typu fanta, cola, piwo – dodatkowo płatne.
SPORT I ROZRYWKA: w bliskiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).
CENA OBEJMUJE: przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), 9 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu + woda stołowa), ubezpieczenie (NW, KL, bagaż), opiekę rezydenta na miejscu, opiekę pilota na czas podróży.
CENA NIE OBEJMUJE: OBOWIĄZKOWEJ składki na TFG – 10 zł/ os., opłaty za klimatyzację w pokoju – ok. 5 €/ pokój/ dzień – płatne na miejscu, napoi do kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłat za połączenia antenowe.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA ADMINISTRACYJNA - 55 / os. - płatna na miejscu w hotelu po przyjeździe. Opłata nie jest pobierana od dzieci w wieku 0 - 4 lat.

 

Apartamenty GIANNIS położone są blisko centrum Paralii, ok. 250 m od plaży, w niewielkiej odległości od marketu Lidl. Budynek wyposażony w windę oraz małą recepcję.
POKOJE: apartamenty 2, 3, 4 osobowe z łazienką z toaletą i prysznicem, balkonem i TV. Na balkonie znajduje się stolik z krzesłami. W pokoju 2 - 3 osobowym łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. W pokoju 4 osobowym znajdują się 2 łóżka podwójne. W każdym pokoju znajduje się aneks kuchenny (w pełni wyposażony) z małą kuchenką oraz lodówką. Ręczniki oraz środki czystości we własnym zakresie. Klimatyzacja płatna dodatkowo – 5 €/ dzień/ pokój – płatna na miejscu w obiekcie.
WYŻYWIENIE: we własnym zakresie. Możliwość wykupienia obiadokolacji (2 daniowa z deserem) w restauracji w centrum w kwocie 8 €/ os. – zapisy u rezydentki.
SPORT I ROZRYWKA: w bliskiej odległości od apartamentów znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).
CENA OBEJMUJE: przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), 9 noclegów, ubezpieczenie (NW, KL, bagaż), opiekę rezydenta na miejscu, opiekę pilota na czas podróży.
CENA NIE OBEJMUJE: OBOWIĄZKOWEJ składki na TFG – 10 zł/ os., opłaty za klimatyzację w pokoju – ok. 5 €/ pokój/ dzień – płatne na miejscu, wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłat za połączenia antenowe.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA ADMINISTRACYJNA - 40 / os. - płatna na miejscu w hotelu po przyjeździe.

 

Ceny w systemie skalkulowane są wg aktualnych promocji !

 

TAKSA KLIMATYCZNA W GRECJI


W związku z wprowadzeniem w Grecji nowej Ustawy o opłacie klimatycznej Klienci będą zobowiązani do uiszczania tej opłaty bezpośrednio w obiektach.

Opłata będzie wynosić:
w hotelu YAKINTHOS - 0,50 €/ dzień/ pokój,
w hotelu KONSTANTIN - 0,50 €/ dzień/ pokój,
w apartamentach GIANNIS - 0,50 €/ dzień/ pokój.

W przypadku wycieczek objazdowych informacje o dokładnej opłacie będą podawane przed wyjazdem, po otrzymaniu takiej informacji od kontrahenta.

Brak ofert