Grecja / Paralia

Grecja / Paralia

HOTEL YAKINTHOS *** położony jest w nowej części Paralii, w spokojnej okolicy. Znajduje się w odległości ok. 200 m od piaszczystej plaży, z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne).
WYPOSAŻENIE: hotel posiada restaurację na parterze, recepcję, bar, windę; otoczony jest niewielkim ogrodem; w hotelu dostępny jest bezpłatnie Internet Wi-Fi.
POKOJE: 2, 3 osobowe z łazienką (toaleta, prysznic), aneksem kuchennym wyposażonym w małą lodówkę i podstawowe naczynia kuchenne (środki czystości we własnym zakresie), balkonem, indywidualną klimatyzacją (w cenie) oraz TV z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.
WYŻYWIENIE: śniadania i obiadokolacje z deserem. Posiłki serwowane są w formie bufetu. Do obiadokolacji podawana jest woda stołowa. Pozostałe napoje typu fanta, cola, piwo – dodatkowo płatne.
SPORT I ROZRYWKA: w bliskiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).

Od sezonu 2018 dla naszych klientów będzie dostepny basen zewnętrzny o wymiarach: 10 x 6 m.

CENA OBEJMUJE: przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), 9 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu + woda stołowa), opłatę za klimatyzację w pokoju, ubezpieczenie (NW, KL, bagaż), opiekę rezydenta na miejscu, opiekę pilota na czas podróży.
CENA NIE OBEJMUJE: napoi do kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłat za połączenia antenowe.

 

Hotel KONSTANTIN *** położony jest centrum Paralii, posiada 42 pokoje w pełni wyremontowane. Szeroka piaszczysta plaża oddalona zaledwie 20 metrów (przejście przez deptak). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne. 
WYPOSAŻENIE: hotel posiada restaurację na parterze, recepcję, bar, windę; w pobliżu liczne sklepy, kafejki, restauracje; w hotelu dostępny jest bezpłatnie Internet Wi-Fi.
POKOJE: 2 osobowe z łazienką (toaleta, prysznic, suszarka, ręczniki), balkonem, TV, lodówką, indywidualną klimatyzacją (płatna dodatkowo na miejscu – ok. 5 €/ pokój/ dzień).
WYŻYWIENIE: śniadania kontynentalne w formie bufetu. Obiadokolacje: bufet sałatkowy, danie główne serwowane, owoce lub deser. Do obiadokolacji podawana jest woda stołowa. Pozostałe napoje typu fanta, cola, piwo – dodatkowo płatne.
SPORT I ROZRYWKA: w bliskiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą).
CENA OBEJMUJE: przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), 9 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu + woda stołowa), ubezpieczenie (NW, KL, bagaż), opiekę rezydenta na miejscu, opiekę pilota na czas podróży.
CENA NIE OBEJMUJE: opłaty za klimatyzację w pokoju – ok. 5 €/ pokój/ dzień – płatne na miejscu, napoi do kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłat za połączenia antenowe.

 

OBOWIĄZKOWA OPŁATA ADMINISTRACYJNA - 55 / os. - płatna na miejscu w hotelu po przyjeździe. Opłata nie jest pobierana od dzieci w wieku 0 - 4 lat.

Ceny w systemie skalkulowane są wg aktualnych promocji !

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016r

Na podstawie art. 10 f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016r. poz. 187 i 1334) zobowiązani jesteśmy jako organizator turystyki do pobierania składki od każdego klienta: 10 zł (imprezy autokarowe) lub 15 zł (imprezy samolotowe) z tytułu zawarcia umowy za imprezę turystyczną i odprowadzenia jej na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 26 listopada 2016r. 

Dziennik Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Warszawa, dnia 25 listopada 2016r. Poz. 1900)

 

Od 01.01.2018 została wprowadzona w Grecji opłata klimatyczna. Opłata będzie wynosić 0,50 – 1,50 €/ dzień/ pokój. Opłata będzie obowiązkowa i każdy turysta będzie zobowiązany do uiszczenia jej w dniu przyjazdu w obiekcie.

  • Giannis

    Grecja /  Riwiera Olimpijska /  Paralia

  • YAKINTHOS

    Grecja /  Riwiera Olimpijska /  Paralia

  • KONSTANTIN

    Grecja /  Riwiera Olimpijska /  Paralia