O nas

O nas

Witamy na stronie internetowej Biura Podróży IwTravel.

Zapraszamy w niezwykły świat przygody i podróży z IwTravel...  Zabierzemy Państwa w miejsca wyjątkowe - znane z pięknej przyrody jak i z pięknej architektury. Spacerując w pięknej scenerii, zatrzymamy się na mocne espresso, aromatyczne kaizer melange czy orzeźwiającą frappe. Odkryjemy nowe zapachy i smaki. Poznamy serdeczność mieszkańców i ich zwyczaje, nawiążemy wspólne przyjaźnie... Wartość tych przeżyć jest magiczna, a nowe doznania nie do oszacowania...

Gwarancją bezpiecznej podróży z IwTravel jest udzielona naszej firmie koncesja Marszałka Województwa Śląskiego nr 771 oraz polisa gwarancyjna w firmie SIGNAL IDUNA nr M 520554. Naszą wiarygodność potwierdza członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki, ale przede wszystkim szerokie grono zadowolonych i lojalnych klientów. To z myślą o Was Drodzy Klienci układamy nowe programy i przygotowujemy ciekawe oferty na kolejne sezony.

Miejsca na wypoczynek, trasy zwiedzania, wycieczki i hotele zawsze dobieramy osobiście, mając na uwadze dobre samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo naszych turystów. Nasz zespół tworzą osoby, które posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie w turystyce, poparte gruntowną wiedzą, ale przede wszystkim - osoby z pasją, która pomaga nam sprostać wysokim oczekiwaniom klientów.

Mamy nadzieje, że czas spędzony z IwTravel należeć będą do chwil szczególnie miło wspominanych.

Wierzymy również, że jakość na którą stawiamy przy organizacji wypoczynku, pamięta się o wiele dłużej niż cenę.

Praca

Serdecznie zapraszamy do współpracy z biurem IwTravel!

Poszukujemy osób, ktore chętnie rozpoczną przygodę z naszym biurem jako rezydenci lub piloci wycieczek.

Chcemy zaoferowac pracę ludziom, którzy lubią nowe wyzwania, nie stronią od działania i mają ciekawe pomysły.
Chętnie zatrudnimy osoby w charakterze pilotów wycieczek objazdowych, które organizujemy od lat.

Szukamy osób z doświadczeniem i zaangażowaniem.

Osoby chętne bardzo prosimy o maila na adres: ho@iwtravel.com.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.