Obozy i kolonie

WŁOCHY - Rimini obóz młodzieżowy: 12 – 18 lat hotel STRADIOT *** z basenem

WŁOCHY - Rimini,obóz młodzieżowy: 12 – 18 lat

hotel STRADIOT *** z basenem, serwis plażowy W CENIE !!! + wizyta w Parku Rozrywki MIRABILANDIA


WŁOCHY - jeden z najważniejszych punktów na kulturowej mapie Europy z bogatą historią oraz niezliczoną ilością zabytków i ciekawych miejsc. Tutaj wokół jest słońce oraz piękna architektura z czasów starożytnych jak również z czasów renesansu i baroku. Miasta i miasteczka o niepowtarzalnym klimacie z dawną zabudową i restauracjami w których podawane są wyborne potrawy lokalnej kuchni.

RIMINI - jeden z najpopularniejszych adriatyckich Kurortów, kusi piaszczystymi, szerokimi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, zapełniającymi się tłumem wczasowiczów w porze wieczornej passeggiaty. Rimini to także raj dla dzieci i młodzieży kolorowe życie promenady, dyskoteki, parki rozrywki z Aquafanem i Mirabilandią na czele oraz doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania całej Italii powodują, że pobyt w kurorcie musi być udany.

ZAKWATEROWANIE: hotel STRADIOT *** znajduje się w dzielnicy Rivabella, kilka kroków od deptaka z licznymi knajpkami. Do morza z piękną piaszczystą plażą mamy zaledwie 100 m. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z łazienką, TV, balkonem oraz klimatyzacją (płatna dodatkowo 10 €/ pokój/ dzień). Na terenie hotelu znajduje się BASEN ODKRYTY, recepcja czynna 24h/dobę, klimatyzowany hol, restauracja, winda, hotelowe patio; możliwość korzystania z internetu WI-FI.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie - kuchnia włoska (do posiłków podawana jest woda, pozostałe napoje do lunchu i kolacji dodatkowo płatne). Turnus rozpoczyna się lunchem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1:
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy; nocny przejazd przez Czechy i Austrię.

Dzień 2:
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, lunch. Aklimatyzacja w hotelu, spotkanie organizacyjne. Kolacja, nocleg.

Dzień 3 – 9:
Realizacja programu pobytu: gry i zawody sportowe (siatkówka plażowa, beach soccer, piłka wodna), zabawy integracyjne i animacje, konkursy, dyskoteki i imprezy tematyczne; plażowanie i zwiedzanie okolicy; wyjazdy na wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne). Wycieczka do centrum Rimini, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta oraz targu miejskiego. A to wszystko w mega rozluźnionej atmosferze i z ekstra kadrą!

Dzień 10:
Śniadanie, wykwaterowanie, pożegnanie z Rimini; przejazd do MIRABILANDII (wstęp płatny dodatkowo); zabawa do późnych godzin wieczornych. Wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Włochy, Austrię.

Dzień 11:
Przejazd przez Czechy (postój na posiłek – płatny we własnym zakresie). Przyjazd w godzinach popołudniowych na miejsce zbiórki.

 

DODATKOWO PŁATNE:

OBOWIĄZKOWA kaucja zwrotna (opłata pobierana na miejscu w hotelu) w wysokości 10 €/ os. na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie (kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi);

OBOWIĄZKOWA opłata klimatyczna oraz bilet do Parku Rozrywki MIRABILANDIA - 70 €/ os. (opłata pobierana w trakcie przejazdu).

 

CENA OBEJMUJE: 
- przejazd komfortowym autokarem,
- 8 noclegów w hotelu STRADIOT *** – pokoje 3, 4 osobowe,
- 3 posiłki dziennie,
- suchy prowiant na drogę powrotną,
- opiekę wychowawców, ratownika podczas kąpieli na plaży, rezydenta,
- wycieczkę w formie spaceru do centrum Rimini,
- możliwość korzystania z BASENU w hotelu,
- serwis plażowy,
- wyjazd do Parku Rozrywki MIRABILANDIA,
- realizację programu, gier i zabaw oraz wycieczek fakultatywnych,
- obowiązkową składkę na TFG – 10 zł/ os.,
- obowiązkową składkę na TFP – 10 zł/ os. (składka bezzwrotna),
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20 000 €, NNW 7 000 zł, bagaż 800 zł).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- obowiązkowej zwrotnej kaucji w wysokości 10 €/ os. pobieranej w dniu przyjazdu na poczet ewentualnych zniszczeń (zwracana w ostatnim dniu po sprawdzeniu pokoi),
- obowiązkowej opłaty za taksę klimatyczną oraz bilet do w Parku Rozrywki MIRABILANDIA - 70 €/ os.,
- wycieczek fakultatywnych,
- opłaty za klimatyzację w hotelu – 10 €/ pokój/ dzień,
- biletów wstępu do dyskotek (ok. 5 – 10 €/ os./ wstęp),
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- dopłat do połączeń antenowych (rozkład jazdy wg tabelki).

 

STREFA IMPREZOWA:
UWAGA - Wstępy do dyskotek od 16 lat!

CARNABY CLUB - dyskoteka z trzema poziomami! Pierwszy – THE CAVE – w klimacie hip hopu i rapu, drugi poziom – THE DANCE AREA – dla fanów elektro i hause oraz trzeci poziom DISCO PUB – szalone lata 60’ 70’ 90’, czyli rock i latino. A oprócz tego codziennie międzynarodowe karaoke!
Wstęp ok. 20 €/ wejście.
ALTROMONDO STUDIOS – klub z nowoczesnym wystrojem, gdzie poczujecie się nieziemsko! Występują tu takie gwiazdy jak: DJ Gigi D’Agostino czy DJ Tiesto. To tutaj czekają na Was szalone imprezy i najgorętsze rytmy. Wstęp ok. 20 - 25 €/ wejście.
BAIA IMPERIALE – uważany za jeden z 10 najlepszych i najpiękniejszych klubów na świecie. Podczas imprez w klubie zanurzycie się w świecie fantasy wśród posągów rzymskich i filarów świątyni… To klub z basenem oraz z muzyką, która poruszy do tańca każdego. Wstęp ok. 20-30 €/ wejście.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

AQUAFAN (wycieczka całodniowa) - niezapomniane wodne szaleństwo w największym wodnym parku Europy! Czeka na Was 5 ogromnych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami wodnymi: sztuczna fala, pontony, do dyspozycji wszystkich gości leżaki umożliwiające przyjemny relaks w otoczeniu bujnej roślinności. Na terenie obiektu kuszą również restauracje i liczne sklepiki. Cena ok. 35 €/ os.
RZYM (wycieczka całodniowa) - Wieczne Miasto to coś, co każdy zobaczyć powinien! Zachwycająca i zaskakująca stolica świata antycznego i chrześcijańskiego. Zwiedzicie Watykan - najmniejsze państwo świata: Plac i Bazylikę Św. Piotra. W samym Rzymie zobaczycie m.in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót w godzinach wieczornych; śniadanie oraz obiad i kolacja w formie suchego prowiantu. Cena ok. 70 €/ os.
FLORENCJA (wycieczka całodniowa) - Florencja - Plac Michała Anioła, Pizza Della Signoria z Ratuszem, galeriami, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce - Katedra z najsłynniejszymi grobowcami. Cena ok. 70 €/ os.
WENECJA (wycieczka całodniowa) - jej piękno to przede wszystkim niezwykłe położenie na archipelagu ponad stu wysepek, wśród cichych wód laguny, które odbijają wytworną architekturę pałaców, kościołów i klasztorów. To właśnie jej romantyczny pejzaż, charakterystyczne morskie oświetlenie obiektów, refleksy wody i słońca były inspiracją wielkich weneckich malarzy. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień. Cena ok. 70 €/ os.
SAN MARINO (wycieczka całodniowa) - średniowieczne miasto położone na wzgórzach. Zachwyca malowniczym zamkiem, klimatycznymi uliczkami, a do tego zrobicie zakupy po okazyjnych cenach. Zwiedzicie najważniejsze i najpiękniejsze zabytki. Zapraszamy do odwiedzania najstarszej republiki w Europie! Cena ok. 35 €/ os.

 

Uwagi:                       
Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, krem/maść na oparzenia słoneczne, ręczniki do opalania na  plażę. Sugerowane kieszonkowe ok.150 € (bez wycieczek fakultatywnych) oraz ok. 200 CZK (posiłek w Czechach w drodze powrotnej).