Obozy i kolonie

BUŁGARIA - obóz młodziezowy, hotel ZDRAVETS ***+ z wyżywieniem ALL INCLUSIVE - 12 - 18 lat

BUŁGARIA, Złote Piaski,obóz młodzieżowy: 13 – 18 lat - hotel ZDRAVETS ***+

 

BUŁGARIA jest ciągle popularna. W miejscowościach nadmorskich powstają nowe centra rozrywkowe, aquaparki, puby, bary i restauracje, z których każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Plaże są świetnie zagospodarowane, a zaraz przy nich działają wypożyczalnie sprzętu turystycznego. Na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego panują świetne warunki do uprawiania sportów wodnych, jak żeglarstwo, windsurfing, parachuting i wiele innych. Znaleźć tu można też boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe, a większych kurortach - pola golfowe.

ZŁOTE PIASKI to nowoczesny i popularny kurort w Bułgarii. Znajdziesz tu czyste i zadbane, piaszczyste plaże Morza Czarnego, tętniącą życiem Promenadę, liczne dyskoteki, nowoczesne hotele i wiele dodatkowych atrakcji np. największy bułgarski Aquapark.

ZAKWATEROWANIE: hotel ZDRAVETS ***+ dogodnie usytuowany, z dobrą obsługą. Położony w centrum Złotych Piasków, w dobrze utrzymanym parku. Hotel oddalony jest ok. 250 m od plaży. Posiada odkryty BASEN kąpielowy z wydzieloną częścią dla dzieci, bar przy basenie, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restaurację, lobby bar, recepcję z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany waluty, bilard, gry internetowe, tenis stołowy, fitness, saunę. Internet Wi- Fi – bezpłatny w holu, w okolicach recepcji, w pokojach – dodatkowo płatny.

POKOJE:
4 osobowe, wyposażone w TV-SAT, lodówkę, klimatyzację, łazienkę z suszarką. Większość pokoi posiada balkon (istnieje możliwość zakwaterowania części grupy w 6 osobowych, dwupoziomowych apartamentach na ostatnim piętrze; apartamenty z TV-SAT, lodówką, klimatyzacją, łazienką z suszarką).

WYŻYWIENIE: MŁODZIEŻOWY ALL INCLUSIVE: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Woda do picia dostępna przez cały dzień. Lokalne napoje bezalkoholowe bez ograniczeń w godz. 10.00 – 22.00.
Turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy obiadem w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.
Uwaga: korzystanie z lobby baru nie jest zawarte w cenie All inclusive.

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1:
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię. W trakcie przejazdu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie). Nocny przejazd do Bułgarii.

Dzień 2:
Przyjazd do Złotych Piasków. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14.00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 - 10:
Program pobytu to przede wszystkim dobra zabawa, czyli - plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy. Wycieczka do Warny i zwiedzanie jednego z większych bułgarskich miast. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne).

Dzień 11:
Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp.; obiad. Popołudniu zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Bułgarię i Rumunię.

Dzień 12:
Dalsza podróż przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. 

 

DODATKOWO PŁATNE:
OBOWIĄZKOWA kaucja zwrotna w wysokości 20 €
pobierana w dniu przyjazdu do hotelu na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie (kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi);
OBOWIĄZKOWA opłata klimatyczna i administracyjna - 25 €/ os. (opłata pobierana w trakcie przejazdu).

 

CENA OBEJMUJE:  

 • przejazd komfortowym autokarem,
 • 9 noclegów w hotelu ZDRAVETS ***+,
 • pełne wyżywienie ALL INCLUSIVE LIGHT: 9 śniadań, 9 obiadów i 9 kolacji w formie szwedzkiego stołu,
 • suchy prowiant na drogę powrotną,
 • całodzienny dostęp do wody,
 • realizację programu,
 • wycieczkę do Warny,
 • opiekę kadry pedagogicznej, pilota, rezydenta, ratownika,
 • obowiązkową składkę na TFG – 10 zł/ os.,
 • obowiązkową składkę na TFP – 10 zł/ os. (składka bezzwrotna),
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20 000 €, NNW 7 000 zł, bagaż 800 zł).

CENA NIE OBEJMUJE:

 • obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 20 €,
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej i administracyjnej - 25 €/ os.,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • biletów wstępu do dyskotek (ok. 5 – 10 €/ os./ wstęp – młodzież od lat 16),
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie,
 • dopłat do połączeń antenowych (rozkład jazdy wg tabelki).

UWAGI: dopłata obowiązkowa dla osób które ukończyły 18 lat – 150 zł.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

BALCZYK – KALIAKRA - zwiedzanie miasteczka Balczyk oraz przepięknego ogrodu botanicznego z bogatą kolekcję kaktusów oraz pałacu rumuńskiej królowej Marii na terenie ogrodu. Obiad w restauracji a potem przejazd do przylądku Kaliakra - to dwukilometrowy cypel, który tworzą monumentalne, niemal pionowe skały, sięgające 70 m. Na styku trzech żywiołów: morza, powietrza i ziemi powstało niepowtarzalne w swym pięknie miejsce, obfitujące w jaskinie, podwodne skały czy skalne nisze. Kaliakra to także miejsce historyczne i jeden z ważniejszych w kraju rezerwatów przyrody. Jego nazwa oznacza "cudowny przylądek", dzięki występującemu tam różowemu wapieniowi. Cena ok. 50 €/ os.
NESEBER. Cena ok. 30 €/ os.
CAŁODNIOWY POBYT W PARKU WODNYM AQUAPOLIS. Cena ok. 25 €/ os.
REJS STATKIEM. Cena ok. 30 €/ os.

 

Uwagi:                        
Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, krem/maść na oparzenia słoneczne, ręczniki do opalania na  plażę. Sugerowane kieszonkowe ok.100 € (bez wycieczek fakultatywnych).