Wczasy w Polsce

wczasy w Polanicy Zdrój, Pensjonat BEATA

POLANICA ZDRÓJ – miejscowość uzdrowiskowa położona w województwie dolnośląskim w malowniczej dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej, u podnóża masywu Piekielnej Góry, na pograniczu Gór Stołowych i Bystrzyckich. Odbywa się tam wiele imprez kulturalnych i jest doskonała baza uzdrowiskowa.

 

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat BEATA
- obiekt całkowicie ogrodzony, położony ok. 400 m od centrum miasta i ok. 700 m od Parku Zdrojowego. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sala konferencyjna, sala fitness, tenis stołowy, mini SPA, sauna oraz baza zabiegowa z gabinetami, w których wykonuje się zabiegi z zakresu magnetoterapii, masaże, kąpiele, okłady borowinowe, inhalacje i wiele innych. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda. Internet Wi-Fi.

POKOJE:
pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, radiem i czajnikiem. Kilka pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYŻYWIENIE:
2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia pobytu. Śniadania w formie szwedzkiego stołu i serwowane obiadokolacje.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 14.00 do 11.00,
- zwierzęta są akceptowane – opłata na miejscu ok. 15 zł/ dobę,
- parking ogrodzony, niestrzeżony – opłata na miejscu ok. 20 zł/ dobę,
- dzieci do 4 lat bez oświadczeń – GRATIS,
- możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka – GRATIS.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).