Wczasy w Polsce

wczasy w Świeradowie Zdroju, hotel ŚWIERADÓW

ŚWIERADÓW ZDRÓJ - uzdrowisko w południowo-zachodniej części Dolnego Śląska, w Górach Izerskich. Góry te zamykają od zachodu Kotlinę Jeleniogórską. Urocza kotlina, w której leży miasteczko, zamknięta jest zboczami Stogu od południa, Zajęcznika od północnego zachodu oraz Sępiej Góry od strony północno-wschodniej. W przeciwieństwie do szeregu innych uzdrowisk i wczasowisk Dolnego Śląska nie leży w pobliżu żadnego większego miasta. Położenie uzdrowiska w spokojnej kotlinie, z dala od miejskiego gwaru, pozwala na wspaniały wypoczynek w ciszy górskiego lasu.

 

ZAKWATEROWANIE:
Hotel ŚWIERADÓW
*** - jeden z najstarszych budynków w kurorcie, został wybudowany w 1865 roku. Do dyspozycji gości jest restauracja, duży zadaszony grill i nowoczesna baza zabiegowa, gdzie można skorzystać z szeregu zabiegów z zakresu elektroterapii, np. z jonoforezy, laseroterapii, ultradźwięków, a także z masaży wodnych i klasycznych oraz okładów borowinowych i parafinowych. Bezprzewodowy internet.

POKOJE:
pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV-SAT i lodówką. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYŻYWIENIE:
2 x dziennie - śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 14.00 do 12.00,
- dzieci do 4 lat bez świadczeń – GRATIS,
- dzieci do 12 lat mają zmniejszoną porcję obiadokolacji,
- zwierzęta są akceptowane (po wcześniejszym uzgodnieniu) - opłata w recepcji ok. 30 zł/ dobę,
- parking ogrodzony, niestrzeżony – GRATIS,
- pokoje 1 os. - obowiązuje dopłata - 215 zł/ turnus 7 dniowy,
- w trakcie pobytu kuracyjnego - 10 zabiegów wykonywanych od poniedziałku do piątku zgodnie ze wskazaniem lekarza po uprzedniej konsultacji lekarskiej,
- obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).