Wczasy w Polsce

wczasy w Szklarskiej Porębie, hotel POD SZRENICĄ***

wczasy w górach - Szklarska Poręba, hotel POD SZRENICĄ ***

 

SZKLARSKA PORĘBA - miasto w województwie dolnośląskim, niedaleko Jeleniej Góry, położone w dolinie rzeki Kamiennej na stokach Karkonoszy i Gór Izerskich. Nad miastem góruje Szrenica. Warunki klimatyczne są porównywane z panującymi w miejscowościach alpejskich. Doskonała lokalizacja, bliskość tras turystycznych i rowerowych oraz bogata infrastruktura czynią to miejsce bardzo atrakcyjnym.

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel POD SZRENICĄ *** - obiekt położony ok. 450 m od dolnej stacji wyciągu na Szrenicę i ok. 400 m od centrum miasta. Do dyspozycji gości jest restauracja, mini SPA TROPICANA z sauną suchą, parową i jacuzzi, a także brodzik, plac i kącik zabaw dla dzieci oraz sala gier z bowlingiem, bilardem, grami zręcznościowymi i mini siłownia. Na zewnątrz jest chata grillowa. Internet Wi-Fi.

POKOJE:
pokoje 1 i 2 osobowe, niektóre z możliwością dostawki (rozkładany fotel) i pokoje 3-4 osobowe (2 pomieszczenia: w pierwszym 2 łóżka pojedyncze, w drugim łoże małżeńskie). Wszystkie pokoje z łazienkami, TV i telefonem, niektóre z balkonami.

WYŻYWIENIE:
2 x dziennie: śniadania w formie szwedzkiego stołu i serwowane obiadokolacje; od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 15.00 do 11.00,
- dzieci do 3 lat bez świadczeń – GRATIS,
- dzieci do 12 lat mają zmniejszoną porcję obiadokolacji,
- zwierzęta są akceptowane - opłata w recepcji ok. 50 zł/ dobę,
- parking monitorowany, niestrzeżony – GRATIS,
- korzystanie z saun i jacuzzi – GRATIS,
- obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce (na potwierdzenie).

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).