Wczasy w Polsce

wczasy w Kołobrzegu, o.w. PODCZELE II

wczasy nad morzem - Kołobrzeg, o. w. PODCZELE II

KOŁOBRZEG - duże, portowe miasto i znane uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu nad rzeką Parsętą. Występują tu źródła wody mineralnej i solanki. Kołobrzeg jest również prężnym ośrodkiem kulturalnym: funkcjonuje tu Galeria Sztuki Współczesnej, odbywają się Międzynarodowe Spotkania z Folklorem Interfolk, a w okresie letnim liczne koncerty największych gwiazd. W Kołobrzegu nie brak również przepięknych zabytków szczególnie sztuki gotyckiej.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wczasowy PODCZELE II
usytuowany jest w naturalnym zespole parkowo-leśnym EKO-PARKU, w odległości ok. 700 m od plaży i 5 km od centrum miasta. Do dyspozycji gości jest wolnostojący budynek, w którym znajdują się: jadalnia, recepcja i drink-bar z tarasem. Ponadto na terenie obiektu jest miejsce na ognisko i grilla, zadaszona wiata z miejscami siedzącymi, plac zabaw, trawiaste boisko sportowe, siłownia zewnętrzna, baza rehabilitacyjna (masaże, borowiny, hydromasaż, laseroterapia, magnetronik, inhalacje, światłolecznictwo itp.), wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking.
W sąsiedztwie znajduje się kryty basen. Internet Wi-Fi.

POKOJE:
w 5 murowanych, piętrowych budynkach położonych na działce ok. 1 ha. Pokoje 1, 2 i 3 os. z łazienkami, TV, radiem, czajnikiem elektrycznym i sprzętem plażowym. Niektóre z balkonami. Na korytarzach do dyspozycji lodówki.

WYŻYWIENIE:
3 x dziennie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 15.00 do 10.00,
- dzieci do 3 lat bez świadczeń – GRATIS,
- dzieci do 10 lat mają zmniejszoną porcję żywieniową,
- zwierzęta są akceptowane - opłata w recepcji ok. 40 zł/ dobę,
- parking niestrzeżony monitorowany, ogrodzony – opłata w recepcji ok. 20 zł/ dobę (dodatkowo 100 zł kaucji za pilot do bramy),
- dopłata do zakwaterowania w pokoju z balkonem 120 zł/ os. / turnus 7 dniowy,
- recepcja czynna w godzinach od 8.00 do 20.00.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).