Wczasy w Polsce

wczasy w Augustowie, villa SKOMANDA - pok. 3 os.

wczasy nad jeziorem - Augustów, Villa SKOMANDA

AUGUSTÓW - miasto uzdrowiskowo - wypoczynkowe malowniczo położone nad rzeką Nettą i Kanałem Augustowskim, na zachodnim skraju Puszczy Augustowskiej największego zwartego kompleksu leśnego w Europie. Otoczone sześcioma pięknymi jeziorami sprawia, iż Augustów nazywany jest stolicą sportów wodnych i turystyki aktywnej. Dodatkowy atut miasta to fakt, iż leży ono na terenie Zielonych Płuc Polski w pobliżu Wigierskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Niepowtarzalny urok miasta, czyste powietrze oraz wiele atrakcji sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na wypoczynek przez cały rok.

ZAKWATEROWANIE:
Villa SKOMANDA
- ustronnie położona na obrzeżach miasta w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej, w odległości ok. 1800 m od centrum. Do dyspozycji gości jest restauracja i sala szkoleniowa a na zewnątrz sauna, niewielki staw z pomostem, wiata grillowa z miejscem na ognisko, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia kajaków, canoe, rowerów, kijków Nordic Walking. W pobliżu znajduje się stadnina koni, a wzdłuż Kanału przebiega szlak rowerowy i konny. Internet Wi-Fi.

POKOJE:
pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, lodówki, leżaki plażowe. Niektóre pokoje z dostawkami - rozkładana sofa.

WYŻYWIENIE:
2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.
Śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje serwowane.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 15.00 do 11.00,
- zwierzęta nie są akceptowane,
- parking ogrodzony, niestrzeżony – GRATIS,
- dzieci do 4 lat bez świadczeń – GRATIS,
- możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka – GRATIS. Za pościel dodatkowa opłata w obiekcie - 100 zł/ tydzień,
- dzieci do 12  lat mają zmniejszoną porcję obiadokolacji,
- pokój 2 os. do pojedynczego wykorzystania dopłata ok. 852 zł/ turnus 7 dniowy – cena do potwierdzenia,
- za pośrednictwem personelu obiektu można wykupić szereg ciekawych wycieczek np. po Pojezierzu Augustowskim, do Wilna, Trok, Druskiennik, a także spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą oraz rejsy statkami Białej Floty po jeziorach,
- obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).