Wczasy w Polsce

wczasy w Kołobrzegu, sanatorium MEWA

wczasy nad morzem - Kołobrzeg, sanatorium MEWA

KOŁOBRZEG - duże, portowe miasto i znane uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu nad rzeką Parsętą. Występują tu źródła wody mineralnej i solanki. Kołobrzeg jest również prężnym ośrodkiem kulturalnym: funkcjonuje tu Galeria Sztuki Współczesnej, odbywają się Międzynarodowe Spotkania z Folklorem Interfolk, a w okresie letnim liczne koncerty największych gwiazd. W Kołobrzegu nie brak również przepięknych zabytków szczególnie sztuki gotyckiej.

ZAKWATEROWANIE:
Sanatorium MEWA
- obiekt składający się z 4 połączonych budynków (A - D), położony w uzdrowiskowej dzielnicy w odległości ok. 150 m od plaży i ok. 300 m od centrum miasta. Do dyspozycji jest jadalnia i baza zabiegowa. Basen solankowy w Sanatorium.

POKOJE:
pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami oraz pokoje studio. W pokojach tapczany 1 osobowe, lodówka, czajnik, TV. Zakwaterowanie w pokoju STANDARD.

WYŻYWIENIE:
3 x dziennie od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 14.00 do 10.00,
- klienci zgłaszają się do recepcji w bud. A, ul. Ściegiennego 5/6 – bez znaczenia w jakim budynku zostaną zakwaterowani,
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - GRATIS (decyduje data urodzenia),
- dzieci do 8 lat mają zmniejszoną porcję żywieniową (decyduje data urodzenia),
- zwierzęta nie są akceptowane,
- parkingi niestrzeżone - KONIECZNA REZERWACJA, parkingi strzeżone znajdują się w odległości ok. 100 m od obiektów,
- we wszystkich pokojach istnieje możliwość dostawki – hotelowe łóżko polowe,
- w trakcie pobytu 2 zabiegi dziennie w dni robocze przy pobycie 7 dniowym wg wskazań lekarza, wizyta lekarska, doraźna pomoc medyczna, korzystanie z basenu solankowego - 1 wejście/ 1  godzina w godzinach popołudniowych,
- możliwe pobyty bez zabiegów cena obniżona o 200 zł/ tydzień,
- w każdym obiekcie udogodnienia dla niepełnosprawnych - windy, podjazdy, brodziki,
- obiekty całoroczne - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).

 

PRZYKŁADOWY WYKAZ ZABIEGÓW LECZNICZYCH:

kąpiel CO-2 w wannie, kąpiel CO-2 sucha, kąpiel solankowa, kąpiel 4-komorowa, kąpiel perełkowa, basen solankowy, masaż wirowy, masaż podwodny, hydromasaż, aerodyn, natryski (bicze szkockie), kąpiel borowinowa, okłady borowinowe, inhalacje indywidualne, sauna, masaż klasyczny całkowity kręgosłupa, masaż klasyczny częściowy 2 odcinkowy, masaż klasyczny częściowy 1 odcinkowy, diadynamik 10 min, interdyn, terapuls, ultradźwięki wg zalecenia, jonoforeza, laseroterapia wg zalecenia, magnetronik, lampy sollux, lampa BIONIC, gimnastyka zbiorowa i indywidualna, jazda na rowerze treningowym, krioterapia, sauna z basenikiem.