Wczasy w Polsce

wczasy w Serwach, hotel ALBATROS ***

wczasy nad jeziorem - Serwy, Hotel ALBATROS ***, Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne PROSERWY

 

SERWY k/Augustowa - miejscowość letniskowa w Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Serwy, które zasila w wodę Kanał Augustowski. Panują tu idealne warunki do uprawiania turystyki kajakowej, a do miejsc godnych odwiedzenia należy pokamedulski klasztor w Wigrach i sanktuarium w Studzienicznej. Odległość od przejścia granicznego z Litwą to zaledwie 35 km, do Wilna jest ok. 190 km, do Druskiennik ok. 90 km - w sezonie możliwość skorzystania z wycieczek autokarowych.

ZAKWATEROWANIE:
Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne PROSERWY
położone jest w lesie sosnowym na rozległym terenie (4 ha). W jego skład wchodzi Hotel ALBATROS o standardzie ***, domki kampingowe i murowany bungalow. Na terenie obiektu goście mogą korzystać z plaży i miejsca do kąpieli nad jeziorem Serwy wraz z pomostami, wypożyczalnią sprzętu pływającego i rowerów, boisk sportowych i miejsca na ognisko. Ponadto do dyspozycji jest przestronna restauracja, bar letni nad jeziorem oraz sala konferencyjna. W kompleksie hotelowym jest lobby bar, centrum SPA (sauny fińskie i parowe, jacuzzi, ścieżka Kneippa, prysznic wrażeń, kapsuła Neo Qi Energy, grota solna) sala treningowa z bieżniami i rowerami oraz klub muzyczny. Udogodnienia dla niepełnosprawnych (w hotelu) - winda, podjazd. Internet Wi-Fi w obrębie recepcji.

POKOJE:
Hotel ALBATROS: pokoje 2 os. KOMFORT z możliwością dostawki (rozkładana sofa), łazienka, TV plazma, taras. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYŻYWIENIE:
2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu. Śniadania w formie szwedzkiego stołu.


UWAGI:
- doba hotelowa od 16.00 do 12.00,
- dzieci do 4 lat bez świadczeń – GRATIS,
- dzieci do 12 lat mają zmniejszoną porcję obiadokolacji,
- zwierzęta są akceptowane - opłata w recepcji - hotel ok. 50 zł/ dobę,
- parking ogrodzony, niestrzeżony - opłata w recepcji ok. 120 zł/ turnus 7-dniowy,
- pokoje 1 os. - obowiązuje dopłata - ok. 110 zł/ dobę,
- dla gości zakwaterowanych w hotelu ALBATROS w cenie pobytu 1 kolacja plenerowa przy ognisku, 3 x 1,5 h pobytu w SPA (nie dotyczy następujących zabiegów: masaże, kąpiele solankowe i kapsuła Neo Qi Energy),
- możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).