Wczasy w Polsce

wczasy w Ustce, hotel JANTAR*** - zakwaterowanie w domku 3 os.

wczasy nad morzem - Ustka, hotel JANTAR ***

 

USTKA - miasto portowe oraz uzdrowisko, ale nade wszystko kąpielisko morskie położone u ujścia rzeki Słupii do Morza Bałtyckiego. Jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek jak i dla miłośników historii. W końcu to tutaj można zobaczyć latarnię morską z 1871 roku czy kościoły z XIX wieku, a liczne puby, kawiarnie i piękna piaszczysta plaża umilają pobyt w tej niezwykle urokliwej miejscowości.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel JANTAR ***
położony na rozległym terenie w otoczeniu lasu sosnowego, całkowicie ogrodzony, oddalony od plaży ok. 250 m i ok. 500 m od centrum miasta. Na terenie obiektu znajdują się też domki kempingowe. Do dyspozycji gości jest: restauracja z barem, duża sala bankietowa a dla najmłodszych klub malucha mieszczący się w oranżerii restauracji i plac zabaw. Są również gabinety SPA (szeroka oferta zabiegów), sauny: sucha i parowa, jacuzzi, basen z przeciwprądem oraz brodzikiem dla dzieci ze zjeżdżalnią, doskonale wyposażone Studio Fitness (m.in. Vacu Activ, vibrotrening). Można wypożyczyć rowery i kije do Nordic Walking. Na rozległym terenie wokół obiektu jest miejsce do grillowania i organizacji imprez plenerowych. Udogodnienia dla niepełnosprawnych winda i podjazd. Internet WLAN i LAN.

POKOJE:

  • 3 i 4 osobowe domki campingowe z łazienką, TV i werandą, na wyposażeniu sprzęt plażowy, meble ogrodowe i czajniki elektryczne. Możliwość wypożyczenia lodówki - GRATIS. Domki 3-os. są jednopokojowe, 4 os. dwupokojowe (pokój dzienny i sypialnia). OFERTA DOTYCZY ZAKWATEROWANIA W DOMKU 3 OS. DOMEK 4 OS. - NA ZAPYTANIE.

 

WYŻYWIENIE:
2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje). Od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Obydwa posiłki w formie szwedzkiego stołu. Dla dzieci dodatkowo ciepła przekąska w porze obiadu.

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 17.00 do 11.00,
- dzieci do lat 3 bez świadczeń - GRATIS (decyduje data urodzenia),
- możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka – GRATIS,
- zwierzęta są akceptowane - opłata w recepcji ok. 60 - 100 zł/ dobę,
- parking ogrodzony - opłata w recepcji ok. 30 - 40 zł/ dobę. PARKING NALEŻY REZERWOWAĆ W DNIU ZAWIERANIA UMOWY,
- korzystanie z basenu, jacuzzi i sauny, a także kijków do Nordic Walking – GRATIS,
- w wysokim sezonie bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych,
- obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce.

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).