Wczasy w Polsce

wczasy w Pustkowie k/ Rewala - o.w.r. ZEM TOURIST

wczasy nad morzem - Pustkowo, o.w.r. ZEM TOURIST

 

PUSTKOWO k/Rewala - niewielka miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu z piaszczystymi plażami, wybrzeżem wydmowym oraz terenami leśnymi. Wypoczynek tutaj polecamy osobom pragnącym ciszy i spokoju.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wczasów Rodzinnych „ZEM TOURIST”
położony jest na rozległym zazielenionym terenie ok. 200 m od plaży w centrum miejscowości. W jego skład wchodzą dwa budynki hotelowe, a do dyspozycji gości jest jadalnia, plac zabaw i kącik zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, zadaszone miejsce na ognisko oraz dwa odkryte BASENY: pływacki oraz brodzik ze zjeżdżalniami i urządzeniami do zabawy (czynne lipiec - sierpień). Udogodnienia dla niepełnosprawnych: windy, podjazdy. Internet Wi-Fi w obrębie recepcji.

POKOJE:
pokoje 2 i 3 osobowe z TV i łazienką. Na wyposażeniu sprzęt plażowy (parawan, leżaki) oraz czajnik i lodówka. Niektóre pokoje z balkonami.

WYŻYWIENIE:

  • 2 x dziennie w okresie 22.06 - 24.08.2024 od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu (obydwa posiłki w formie szwedzkiego stołu)
  • 3 x dziennie w pozostałym okresie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu (wszystkie posiłki w formie szwedzkiego stołu).

 

UWAGI:
- doba hotelowa od 17.00 do 10.00,
- zwierzęta nie są akceptowane,
- parking ogrodzony, niestrzeżony – GRATIS,
- dostawka to wspólne spanie na wersalce,
- w dniu przyjazdu pracownik recepcji zakłada na nadgarstek kolorową opaskę winylową -  identyfikator bez którego nie jest możliwe przebywanie na terenie obiektu. Odmowa założenia opaski jest równoznaczna z rezygnacją z pobytu.
- obiekt całoroczny - możliwe rezerwacje poza terminami wymienionymi w tabelce (na potwierdzenie),
- dzieci do 3 lat bez świadczeń - opłata w recepcji ok. 50 zł/ doba.

 

Do rezerwacji zostanie doliczona obowiązkowa składka na TFG – 2 zł/ os. i TFP – 2 zł/ os. (składka bezzwrotna).

 

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia NNW,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej gotówką na miejscu w recepcji zgodnie z aktualnym cennikiem na rok 2024.

 

Polecamy wykupienie ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej (w tym spowodowanych COVID-19) w wysokości 5 % lub 7 % wartości imprezy (w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe).