Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia

 

Kursy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku

Dbając o wysoki standard kadry pedagogicznej na koloniach letnich i obozach młodzieżowych, nasze biuro we współpracy Centrum Szkolenia Kadry Pedagogicznej PANORAMA - prowadzi kursy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku. Kursy odbywają się w siedzibie biura, w Katowicach na ul. Dyrekcyjnej 4. Gwarantujemy kameralne grupy, max. 15 osobowe. Każdy uczestnik otrzymuje świadectwo ukończenia kursu wydane za zgodą Śląskiego Kuratorium Oświaty oraz materiały dydaktyczne. Kursy prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Zajęcia prowadzone są w ciekawy, nieszablonowy sposób, pozwalający uczestnikom kursu wykazać się swoimi zdolnościami w przyszłej pracy z młodzieżą.

Pytania dot. kursu prosimy kierować na adres: at@iwtravel.com.pl

 

TERMINY KURSÓW:

brak terminów
CENA: 130 zł

 Zgłoś się do biura IwTravel lub wypełnij formularz zgłoszenia na kurs wychowawców - kliknij TUTAJ
Płatność za kurs w biurze, najpóźniej w czwartek przed rozpoczęciem kursu!

ZAPRASZAMY !

 

Kurs uzupełniający dla wychowawców kolonijnych oraz innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.
SZKOLENIE DLA ANIMATORA GRUP DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

Mając na celu podwyższenie kwalifikacji kadry (kierowniczej, wychowawczej) w zakresie organizacji zajęć na placówkach dla dzieci i młodzieży proponujemy warsztaty z zakresu animacji kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej.
W trakcie kursu uczestnicy biorą udział w zabawach i ćwiczeniach, które pokazują jak budować poczucie bezpieczeństwa w grupie, rozwijać myślenie twórcze wśród uczestników wyjazdów, itp.
Każdy uczestnik otrzymuje świadectwo ukończenia kursu wydane za zgodą Śląskiego Kuratorium Oświaty oraz materiały dydaktyczne. Kursy prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

 

TERMINY KURSÓW:

brak terminów
CENA: 150 zł

ZAPISY W BIURZE PODRÓŻY IWTRAVEL
ZAPRASZAMY!