Obozy i kolonie


Hiszpania - hotel CARIBE ***

Sprawdź

Hiszpania + EuroDisneyland + Paryż

Sprawdź

Grecja - hotel LILALO

Sprawdź

Bułgaria - hotel COLOSSEO ****

Sprawdź

obóz w Austrii - wiele atrakcji !

Sprawdź

kolonia WISŁA "Moja Pierwsza Kolonia"

Sprawdź

kolonie / obóz WEHIKUŁ CZASU w Łebie

Sprawdź

kolonia "PROJEKT PRZYGODA" w Krynicy Zdrój

Sprawdź

SZCZYTNA - obóz z tańcem

Sprawdź

SZCZYTNA - obóz STREFA ODKRYWCY

Sprawdź

kolonia / obóz w ROWACH

Sprawdź

obóz paintballowo - dywersyjny w Dąbkach

Sprawdź

Obozy i kolonie

Jak co roku, tak i w tym sezonie wakacyjnym prezentujemy ciekawe propozycje wypoczynku młodzieżowego poza granicami kraju. Nasz "gorący towar" to obóz w Hiszpanii oraz wyjazd do Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i przystankiem w EuroDisneylandzie. 

Jednocześnie gwarantujemy, że wszystkie grupy obozów młodzieżowych obsługuje sprawdzona kadra pedagogiczna. Wyjazdy odbywają się zgodnie z wszelkimi wymogami Kuratorium i Oświaty, a największą rekomendacją wyjazdów jest doświadczona kadra, która współpracuje z nami od kilku lat. Z pełną odpowiedzialnością dobieramy wychowawców i kierowników, gdyż zdajemy sobie sprawę, jakim zaufaniem obdarzają nas Rodzice powierzając na wypoczynek swoje dorastające pociechy. Przyświeca nam zasada "kontrolowanego luzu". Dążymy do tego, aby nie tylko uczestnicy wyjazdu czuli się komfortowo i bezpiecznie, ale dbamy również o komfort Rodziców, którzy oczekują na szczęśliwe powroty wypoczętej młodzieży.

Młodsze dzieci zapraszamy na kolonie w Polsce. To nie tylko wypoczynek ale również wiele atrakcji. W tym roku przygotowaliśmy wiele ciekawych programów, dzięki którym nasze pociechy spędzą niezapomniane chwile w górach lub nad morzem. Wystarczy pojechać z nami żeby przekonać się co kryje się pod tajemniczymi nazwami: "Odyseja Kosmiczna" czy "Zaczarowana Kraina"...

 

Ceny w systemie skalkulowane są wg aktualnych promocji !