Obozy i kolonie


Hiszpania - hotel CASINO ROYAL

Więcej

Hiszpania + EuroDisneyland + Paryż

Więcej

Grecja - hotel GALAXY

Więcej

Bułgaria - hotel VIGO ***

Więcej

obóz we Włoszech - hotel STRADIOT

Więcej

obóz w Chorwacji - kompleks HERCEG

Więcej

kolonie / obóz WEHIKUŁ CZASU w Łebie

Więcej

Kąty Rybackie AKTYWNE LATO POD GWIAZDAMI

Więcej

kolonia WISŁA "Zaczarowana Kraina"

Więcej

kolonia / obóz w KRYNICY ZDRÓJ "Projekt Przygoda"

Więcej

SZCZYTNA - obóz STREFA ODKRYWCY

Więcej

SZCZYTNA - obóz z tańcem

Więcej

Obozy i kolonie

Jak co roku, tak i w tym sezonie wakacyjnym prezentujemy ciekawe propozycje wypoczynku młodzieżowego poza granicami kraju. Nasz "gorący towar" to obóz w Hiszpanii oraz wyjazd do Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i przystankiem w EuroDisneylandzie. 

Jednocześnie gwarantujemy, że wszystkie grupy obozów młodzieżowych obsługuje sprawdzona kadra pedagogiczna. Wyjazdy odbywają się zgodnie z wszelkimi wymogami Kuratorium i Oświaty, a największą rekomendacją wyjazdów jest doświadczona kadra, która współpracuje z nami od kilku lat. Z pełną odpowiedzialnością dobieramy wychowawców i kierowników, gdyż zdajemy sobie sprawę, jakim zaufaniem obdarzają nas Rodzice powierzając na wypoczynek swoje dorastające pociechy. Przyświeca nam zasada "kontrolowanego luzu". Dążymy do tego, aby nie tylko uczestnicy wyjazdu czuli się komfortowo i bezpiecznie, ale dbamy również o komfort Rodziców, którzy oczekują na szczęśliwe powroty wypoczętej młodzieży.

Młodsze dzieci zapraszamy na kolonie w Polsce. To nie tylko wypoczynek ale również wiele atrakcji. W tym roku przygotowaliśmy wiele ciekawych programów, dzięki którym nasze pociechy spędzą niezapomniane chwile w górach lub nad morzem. Wystarczy pojechać z nami żeby przekonać się co kryje się pod tajemniczymi nazwami: "Odyseja Kosmiczna" czy "Zaczarowana Kraina"...

 

Ceny w systemie skalkulowane są wg aktualnych promocji !