Obozy i kolonie


zimowisko w Poroninie

Sprawdź

INFORMACJE o dokumentach na kolonie i obozy

Sprawdź

kolonia w Szczyrku "PANORAMA"

Sprawdź

kolonia / obóz w Mielnie "SŁONECZNY BRZEG"

Sprawdź

kolonia / obóz w Dźwirzynie "ANIA"

Sprawdź

kolonia w Krynicy Zdrój "JAGIELLONKA"

Sprawdź

kolonia / obóz w Łebie "DIUNA"

Sprawdź

kolonia / obóz w Międzyzdrojach "STILO"

Sprawdź

obóz w Bułgarii

Sprawdź

obóz w Chorwacji

Sprawdź

obóz w Grecji

Sprawdź

Obozy i kolonie

Jak co roku, tak i w tym sezonie wakacyjnym prezentujemy ciekawe propozycje wypoczynku młodzieżowego poza granicami kraju. Nasz "gorący towar" to obóz w Hiszpanii oraz wyjazd do Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża i przystankiem w EuroDisneylandzie. 

Jednocześnie gwarantujemy, że wszystkie grupy obozów młodzieżowych obsługuje sprawdzona kadra pedagogiczna. Wyjazdy odbywają się zgodnie z wszelkimi wymogami Kuratorium i Oświaty, a największą rekomendacją wyjazdów jest doświadczona kadra, która współpracuje z nami od kilku lat. Z pełną odpowiedzialnością dobieramy wychowawców i kierowników, gdyż zdajemy sobie sprawę, jakim zaufaniem obdarzają nas Rodzice powierzając na wypoczynek swoje dorastające pociechy. Przyświeca nam zasada "kontrolowanego luzu". Dążymy do tego, aby nie tylko uczestnicy wyjazdu czuli się komfortowo i bezpiecznie, ale dbamy również o komfort Rodziców, którzy oczekują na szczęśliwe powroty wypoczętej młodzieży.

Młodsze dzieci zapraszamy na kolonie w Polsce. To nie tylko wypoczynek ale również wiele atrakcji. W tym roku przygotowaliśmy wiele ciekawych programów, dzięki którym nasze pociechy spędzą niezapomniane chwile w górach lub nad morzem. Wystarczy pojechać z nami żeby przekonać się co kryje się pod tajemniczymi nazwami: "Odyseja Kosmiczna" czy "Zaczarowana Kraina"...

 

Ceny w systemie skalkulowane są wg aktualnych promocji !