Wczasy w Polsce

wczasy w Pogorzelicy z dojazdem autokarem

POGORZELICA - nadmorska, urokliwa miejscowość wypoczynkowa w bezpośrednim sąsiedztwie Niechorza, 10 km od Rewala, 40 km od Kołobrzegu. Malownicze położenie, bliskość lasów sosnowych oraz sąsiedztwo jeziora Liwia Łużna, sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu to prawdziwa radość i niezwykłe przeżycie. Piękne szerokie plaże oraz mnóstwo miejscowych atrakcji.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wypoczynkowy „FAMILIJNI” - kompleks wypoczynkowy po generalnym remoncie, z doskonałym zapleczem rekreacyjno-sportowym, z bogatym programem animacyjnym.

POŁOŻENIE: bezpośrednio w lesie sosnowym, 10 minut spacerem od centrum miejscowości, ok. 300 m od plaży w linii prostej (przejście przez ulicę i spacerkiem przez las).

POKOJE: 2, 3 osobowe z możliwością dostawki. Komfortowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. Wyposażenie pokoi: telewizor, lodówka, suszarka na bieliznę, sprzęt plażowy (leżaki, parawan), czajnik elektryczny, szklanki. BRAK RĘCZNIKÓW. Ośrodek zastrzega sobie możliwość drzwi przejściowych do innego pokoju co wynika z zabudowy ośrodka.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie bogatego bufetu oraz obiady serwowane do stolika. Posiłki domowe, smaczne i urozmaicone. Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w ostatnim dniu. Obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia posiłków z restauracji. 

DO DYSPOZYCJI KAŻDEGO SENIORA NA TERENIE OBIEKTU: bar letni, basen, jacuzzi, kompleks ogniskowy z miejscem na grilla, sala kinowo-konferencyjna, sala dyskotekowa, przytulna kawiarnia z drink barem.

 

CENA OBEJMUJE: transport autokarem klasy LUX, zakwaterowanie w eleganckim ośrodku Familijni, w pokojach z łazienkami, TV i balkonem -11 noclegów, 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, oraz obiad serwowany), ognisko z pieczeniem kiełbasek, korzystanie z zadaszonego basen oraz brodzik z podgrzewaną wodą pod opieką ratownika, program animacyjny: wieczorki taneczne i karciane, dancingi, zabawy oraz gry ruchowe, opiekę pilota podczas przejazdu, ubezpieczenie NNW (SI kwota 5000 PLN), podatek.

CENA NIE OBEJMUJE: świadczeń nie wymienionych w ofercie, opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe ok. 2 zł/ os./ dobę. W przypadku dojazdu własnego dodatkowo płatny parking – opłatę należy uiścić w gotówce na recepcji - 10 zł/ doba.

 

UWAGI:

- doba hotelowa i zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 17.00. Wykwaterowanie z pokoi w dniu wyjazdu do godziny 10.00,
- dopłata do pokoju 1 os. – 330 zł (ilość pokoi ograniczona).

Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu (poza wyznaczonymi do tego miejscami – specjalne domki) zwłaszcza w pokojach i balkonach. Kara finansowa za złamanie zakazu to 500 zł.