Wczasy w Polsce

wczasy w Rowach z dojazdem autokarem

ROWY to nadmorska, malownicza miejscowość położona między Ustką, a Łebą. Sam ośrodek położony jest w pierwszej linii brzegowej i kusi swoją bliskością do morza. Bezpośrednie sąsiedztwo „Zielonych płuc Pomorza” – Słowińskiego Parku Narodowego daje gwarancje czystości powietrza, które w połączeniu z wszechobecnym jodem przynosi nieocenione korzyści zdrowotne. Szum fal, śpiew ptaków, czyste powietrze i to wszystko z daleka od zgiełku, nad samym morzem – właśnie taką scenerię pragniemy Państwu zaoferować.

ZAKWATEROWANIE: WYDMA PARK to obiekt położony jest przy samej plaży, w odległości zaledwie 50 m od morza. Nasz obiekt posiada wiele atutów. Jednym z nich bezsprzecznie jest lokalizacja. Teren obiektu obejmuje 2 ha terenu pełnego zieleni, na którym znajdują się trzy pawilony, a w nich 126 pokoi. Sercem każdego ośrodka jest kuchnia i tą maksymę w szczególności bierzemy sobie do serca. Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w serwowaniu smacznych, zdrowych i polskich dań w formie bufetu szwedzkiego.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI: Infrastruktura obiektu jest jednym z głównych czynników przy wyborze oferty, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy duży, zielony teren o powierzchni 2 h, na którym znajduje się: wiata grillowa,miejsce na ognisko, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki i piłki plażowej kort tenisowy. Dodatkowo w budynku dwie świetlice - miejsce na zajęcia i spotkania integracyjne.

POKOJE: zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 oraz 4 osobowych typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkonem. Na wyposażeniu pokoju znajdują się ręczniki, szklanki oraz czajnik.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad + deser serwowany do stolika). Dla naszych klientów podczas pobytu odbędzie się wieczorek taneczny z poczęstunkiem oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek przy muzyce mechanicznej.

 

CENA OBEJMUJE: transport autokarem klasy LUX, 11 noclegów w pokojach 2, 3, 4 os., 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje na bufecie, obiad serwowany), 1 wieczorek taneczny z poczęstunkiem, 1 kolację w formie ogniska, obowiązkową składkę na TFG i TFP, ubezpieczenie NNW Signal Iduna (5 000 PLN).

  

CENA NIE OBEJMUJE: opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w recepcji hotelu – ok. 2,50 zł/ os./ dzień, dopłaty do pokoju 1 os. – 350 zł/ os./ pobyt.