Wczasy w Polsce

wczasy w Krynicy Morskiej z dojazdem autokarem

KRYNICA MORSKA to jedno z urokliwszych miejsc w Polsce, usytuowane w północnej części kraju pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym. Długie, piaszczyste plaże i nasycone jodem powietrze zachęcają do długich spacerów. W Krynicy Morskiej znajduje się „Wielbłądzi Garb” będący najwyższym szczytem Mierzei Wiślanej (49,5 m) i najwyższą w Europie stałą wydmą.

Hotel ***NAT - ośrodek położony na dużym, zalesionym terenie, zaledwie 100 m od morza. Na terenie znajdują się 4 pawilony wczasowe, po generalnym remoncie o wysokim standardzie: Fala, Bryza, Alga, Koral. Okolica sprzyja letnim spacerom i relaksowi na pięknej, dzikiej plaży. Na terenie Krynicy i ośrodka spotkać można dziki, które nie zaczepiane, nie są groźne dla ludzi. Ośrodek polecany dla gości indywidualnych na wczasy i pobyty weekendowe oraz na pobyty grupowe zwłaszcza dla seniorów.

POKOJE: 2, 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (dostępne ręczniki), balkonami i lodówkami. W każdym pawilonie znajduje się winda. Pokoje po generalnym remoncie - standard 3***.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady i kolacje w formie bogatego bufetu. Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w ostatnim dniu. Obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia posiłków z restauracji.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI NA TERENIE OBIEKTU: jadalnia, kawiarnia z dyskoteką, świetlica, kompleks boisk sportowych do: siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej i nożnej, korty tenisowe, tenis stołowy w oddzielnej hali; wypożyczalnia rowerów, mały plac zabaw dla dzieci, amfiteatr, sala TV, mała biblioteka, miejsce na ognisko, internet WiFi, winda, NOWOŚĆ: salki zabaw dla dzieci i młodzieży, sala wielofunkcyjna (konferencyjna) - po remoncie, siłownia zewnętrzna.

 

CENA OBEJMUJE: transport autokarem klasy LUX, 10 noclegów w hotelu *** NAT, w pokojach 2, 3 osobowych, 3 posiłki dziennie w formie bogatego bufetu, ognisko z pieczeniem kiełbasek, korzystanie z infrastruktury obiektu, opiekę pilota podczas przejazdu, obowiązkową składkę na TFG i TFP, ubezpieczenie NNW (SI kwota 5000 PLN), podatek VAT.

CENA NIE OBEJMUJE: świadczeń nie wymienionych w ofercie, opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe.