Wczasy w Polsce

wczasy w Ustroniu Morskim z dojazdem autokarem

USTRONIE MORSKIE  to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Ustronie Morskie to jedna z bardziej znanych miejscowości turystyczno-uzdrowiskowych polskiego wybrzeża. W Ustroniu Morskim znajduje się neogotycki kościół, dom kultury z biblioteką gminną i galerią sztuki, a także poczta, park nadmorski, przystań rybacka, amfiteatr i kino. Piękne, szerokie plaże, na których znajduje się szereg kawiarenek, ogródków piwnych i smażalni ryb to również wpisany na stałe krajobraz tej miejscowości.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy "GWAREK„ położony na klifie morskim tuż przy linii brzegowej 30 metrów od plaży w malowniczej okolicy Ustronia Morskiego. Obiekt usytuowany jest na skraju miasteczka w pobliżu parku, co stanowi doskonałe miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych. Z ośrodka prowadzi bezpośrednie zejście po klifie brzegowym do plaży oddalonej tylko 30 metrów od obiektu.

POKOJE: wszystkie 2, 3, 4 osobowe pokoje posiadają łazienki oraz balkony z widokiem na morze.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w ostatnim dniu.

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1: wyjazd – godz. 07.00; przejazd do Ustronia Morskiego o. w. GWAREK; zakwaterowanie, kolacja.

Dzień 2-10: pobyt wypoczynkowy, możliwość skorzystania z wycieczek.

Dzień 11: wykwaterowanie po śniadaniu. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

 

CENA OBEJMUJE: transport autokarem klasy LUX, 11 noclegów w ośrodku wczasowym GWAREK, 3 posiłki dziennie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny, ubezpieczenie NNW (SI kwota 5000 PLN), podatek VAT.

CENA NIE OBEJMUJE: świadczeń nie wymienionych w ofercie, opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe.