Wczasy w Polsce

wczasy w Łebie z dojazdem autokarem

ŁEBA położona jest w granicach Słowińskiego Parku Narodowego, którego atrakcją są ruchome wydmy wpisane na Światową Listę Rezerwatu Biosfery UNESCO. Charakteryzuje się mikroklimatem o podwyższonej zawartości soli i jodu działających leczniczo na układ oddechowy, a także szerokimi plażami z wyjątkowo jasnym i miękkim piaskiem.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy „STAR” usytuowany jest ok. 350 m od morza, 500 m od Jeziora Sarbsko i 600 m od centrum miasta.

POKOJE: zlokalizowane są w jednopiętrowych pawilonach. Pokoje typu Economy – przytulne, kameralne pokoje 2 osobowe z łazienkami (prysznic) i balkonami wyposażone są w TV, suszarki do włosów, czajniki, szklanki oraz zestawy plażowe (koc, leżak, parawan). W pokojach brak ręczników!

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie – śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolika. Pobyt rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną

DO DYSPOZYCJI GOŚCI: boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki, pięć stołów do tenisa stołowego, klub bilardowy z kilkoma stołami, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia kijków do Nordic Walking, bezpłatny bezprzewodowy Internet w pomieszczeniach ogólnodostępnych, sala wielofunkcyjna ze sceną, sala fitness, sala cardio, ogródek grillowy, sztuczna rzeka z wodospadem i oczkiem wodnym, duży ogrodzony oraz zagospodarowany teren zielony, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu.

 

CENA OBEJMUJE: transport autokarem klasy LUX, zakwaterowanie w pokoju typu Economy z łazienką, wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolika, grill z pieczeniem kiełbasek, wieczorek przy muzyce mechanicznej, korzystanie z infrastruktury ośrodka, opieka pilota podczas przejazdu, ubezpieczenie NNW (SIGNAL IDUNA kwota 5000 PLN), podatek VAT.

CENA NIE OBEJMUJE: obowiązkowej opłaty klimatycznej ok. 2 PLN/ dzień/ os. (dzieci, młodzież, emeryci, renciści ok. 1 PLN/ dzień/ os.), obowiązkowej składki na TFG – 2 PLN/ os. i TFP – 2 PLN/ os., dopłaty do pok. 1 os. – 500 PLN, świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 

UWAGI:

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 17.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.