Wczasy we Włoszech

Wczasy we Włoszech

Lato kojarzy się każdemu z nas z beztroską wakacji i błogim spokojem i to znajdziemy na pewno w naszej "włoskiej ofercie”. Włochy to kraj fascynujących różnorodnością krajobrazów, wspaniałych zabytków i smakowitej kuchni. Nasi przewodnicy odkryją przed Państwem atrakcje każdego z regionów: poczynając od Północy z alpejskim pejzażem i romantyczną Wenecją, przez łagodne wzgórza Toskanii z renesansową Florencją oraz pełen skarbów sztuki Rzym po miasteczka wciąż tajemniczego Południa i plaże włoskich wysp. 
 
Włochy oferują turystom tak wiele atrakcji, iż nie dziw, że o kraju tym pisze się wielostronicowe przewodniki. Ciężko bowiem w kilku akapitach uchwycić "ducha Włoch", wskazać na to, co najbardziej przyciąga, podkreślić piękno krajobrazu, opisać godne zobaczenia na własne oczy miejsca. Każdy z regionów kraju można by "turystycznie" traktować jako odrębny kraj, który ma zamiar się zwiedzić.
Już od wieków wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże, a także znakomita kuchnia, przyciągają turystów na półwysep Apeniński. Tutaj sięgająca kilku tysięcy lat historia przeplata się ze światem mody, sportu oraz nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.
 

Ceny w systemie skalkulowane są wg aktualnych promocji !

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016r

Na podstawie art. 10 f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016r. poz. 187 i 1334) zobowiązani jesteśmy jako organizator turystyki do pobierania składki od każdego klienta: 10 zł (imprezy autokarowe) lub 15 zł (imprezy samolotowe) z tytułu zawarcia umowy za imprezę turystyczną i odprowadzenia jej na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 26 listopada 2016r. 

Dziennik Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Warszawa, dnia 25 listopada 2016r. Poz. 1900)

Brak ofert